dark

Голосов блогосферы пост

Originally posted by dali_bude at Голосов блогосферы пост
Originally posted by diana_ledi at Голосов блогосферы пост
И что не вошло - в сообществе http://ua.livejournal.com/
где весь день сегодня ведём мы с читателями эту тему.
Прочтите. Есть пронзительные посты.Голодомор. 1932-33. 80 летие
Ничто не может оправдать доведение европейского народа до каннибализма в 20 веке

http://prof-eug.livejournal.com/293963.html

И только однажды, когда я, придя на смену с очередной гулянки, заявил, что мне надо срочно в буфет потому, что "умираю от голода", он вышел из себя. "Ты знаешь что такое голод" - кричал он - "голод, это когда человек перестаёт быть человеком, голод, это когда человек не может ни о чём кроме еды думать, голод это когда мать не даст своему ребёнку поесть. Она себя в первую очередь накормит. Вот что такое голод! Никогда больше так не говори." Это было сказано на одном дыхании и с такой страстью, что я действительно никогда больше такого не говорил.
http://marko19511.livejournal.com/731980.html

Collapse )
sun

Дежавю-2

Часом де-не-де, виринають фотки чи відео, де учасники якогось бандитського нападу виявляються мінтами, або людьми близькими до однієї відомої партії. До прикладу, мінти, що атакували "Мовний Майдан" виявляються тими самими особами, що і "невідомі нападники", які атакували учасників мирного протесту проти забудови Андріївського узвозу, викрадали і били людей. Або от охоронці мітингу Партії Регіонів, раптом якраз і є ті самі нібито "найняті опозицією" негідники, що побили журналістів.
Та і не тільки про те бувають цікаві відкриття, але і про деяких помічників деяких відомих політиків... сучасні технології зв'язку та фіксації інформації дуже допомагають розкривати правду.

Та не менш цікаві збіги, ніж на фотках, можна віднайти і текстах, благо фототехніка дозволяє і їх зафіксувати:

Оригинал взят у bilozerska в "Екстремісти" в погонах
Дехто, можливо, ще пам’ятає неіснуючі організації "Бунт" і "Рух першого січня", які на початку 2011 року брали на себе силові акції, проведені нібито націоналістами чи анархістами, а насправді силовиками - не певна навіть, що українськими.

"Бунт" узяв на себе підпал офісу Партії регіонів (через який ще мене обшукували і техніку вилучали), "Рух першого січня" - підрив пам’ятника Сталіну у Запоріжжі, за який відсиділи тризубівці. Ні до цього, ні після цього про ці дві організації ніхто жодного разу не чув.
Думаю, сьогодні ніхто не сумнівається, що і підпал той, і підрив - справа рук істот, яких узагальнено називають "гебньою". Бо нормальні люди, яких би поглядів вони не дотримувались, не стануть кидати пляшку з напалмом у новорічну ніч в офіс партії, що знаходиться на першому поверсі житлового будинку. Адже зрозуміло, що у такий час він зачинений і партійців там нема - а всі мешканці будинку, навпаки, перебувають удома і можуть постраждати.
Так само нормальні люди не зорієнтуються через три доби після того, як "тризубівці" спиляли Сталіну голову, підірвати його за допомогою вибухівки, продемонструвавши при цьому навички професійного вибухотехніка.

Знаєте, чому я зараз про них згадала? Хто стежить за справою так званих "васильківських "терористів", заарештованих у серпні того ж таки 2011 року, знає про листівку, яку їм підкинули. Вона - чи не головний аргумент обвинувачення, бо "свідчить" про те, що Ігор Мосійчук, Сергій Бевз і Володимир Шпара нібито мали намір підірвати пам’ятник Леніну у Борисполі.
Ця листівка ні за оформленням, ні за стилістикою тексту абсолютно не схожа на справжні листівки організацій "Патріот України" і СНА (порівняти їх і ознайомитись з результатами експертизи мовлення можна тут) і містить заклики, зокрема, "гуртуватися, тренуватися та вивчати військову справу і підривні матеріали".

pidkinuta_lystivka

Порівняйте текст цієї листівки зі зверненням "Руху першого січня":

ruh_1_sichnya
(звідси)

Всім ясно, звідки ноги ростуть?
Причому, ледацюги ж бездарні, фабрикуючи справи, навіть лінуються щоразу вигадувати щось нове, користуються старими напрацюваннями.
А найстрашніше - те, що я зараз це написала і показала - а їм хоч би хни, плюнь курві в очі - вона скаже: дощ іде.
Усі справжні автори цих листівок і звернень мають сидіти. Це ті, які на історичну батьківщину (Московію) втекти не встигнуть.
Так Гєна!

В Киеве уже не церемонятся с застройщиками и охраняющими их титушками (видео, обновлено)

Свідки

XXI століття

В XX столітті можна було зібрати негідників, вчинити паскудство, і представити все, ніби це зробили (сажем так) опоненти.
Сьогодні, в XXI столітті, завдяки новітнім технологіям, цей номер не проканає, адже тепер аргументи сторін, це не просто слова проти слів...

Як багато хто вже знає, зірка подій 18 травня, Вадим "Румун" Тітушко, записав і виклав на ЮТуб відеозвернення, в якому стверджує, що журналістку Ольгу Сніцарчук не бив і що найняла його опозиція.

ага-ага, "опозиція". Це лише слова.
А тепер дивимося відео, з організованого ПР мітингу "антифашистів" і порівнюємо з відео бійки:(відео надибав по лінках з коментів шановного olex_d)
sun

Хресна дорога Карпат

Originally posted by cronoster at Хресна дорога Карпат
Опів на десяту вечора притягнув ноги з гір домів. Сказати що втомлений, ніц не казати. Та ще гірше усвідомлення власної безпорадності перед тим, що творять з Карпатами...
Середньостатистичний українець-курортник бачить приблизно таку ідилічну картинку гір

DOvbush

Collapse )
пророк, цілитель

На службі в корупціонерів

Не вільно СБУшникам ловити бандитів, бо ж тоді доведеться всю нашу бандитську владу посадити, ну але ж треба нашим доблесним СБУшникам хоть якусь роботу показувати, нє? Ну, типу що вони там хоть чимось займаються, хоть щось роблять для цієї держави, а не просто протирають штани по кабінетах імітуючи діяльність. От тому недавно спіймали особливо небезпечного шпигуна, що вивідував державні таємниці. Не вірите? Вот:

"В Днепропетровской области СБУ (в народе - Служба брелков Украины) задержала собаку по обвинению в использовании специального технического средства негласного получения информации. Как сообщил на форуме uahunter.com.ua владелец собаки Юрий, СБУшники узнали что его питомец носит на шее трекер Xexun TK102-2 - который используется для определения местоположения животного."

От ніяк не допетраю, як же то наші СБУшники не додумалися забанити смартфрни - там же не тільки мікрофон, ще і камера, і відео знімати можна... і навіть "негласно підслуховувати" - включив диктофон, поклав в кишеню, і вперед до корумпованих чиновників записувати, як ті хабаря вимагають...

А от наших бандитів-хабарників СБУ не ловить, а захищає: то ж бандити-хабарники (як і їхні колеги з Росії) і прийняли такі закони, щоб про їхні злочини не підслуховували.

"Отметим, что пару недель назад "Дорожный контроль", находясь в США, с целью эксперимента, заказал в интернете авторучку с видеокамерой. Устройство пришло по почте. Американские власти не считают такие приборы шпионской техникой и разрешают их свободную продажу. Единственные страны в мире где боятся брелков и авторучек - это Украина, Россия и Беларусь. Как и в 1937 году, спецслужбы массово возбуждают дела по статье шпионаж делая из собаководов "агентов иностранной разведки"."
Так Гєна!

Фоторепортаж дня :)

Originally posted by dr_sushnjak at Фоторепортаж дня :)
Феєрична історія з сьогоднішнього дня з форуму Української правди

Ще приклад . З тої ж Княгині Ольги . Внизу стояли мчеесники. Зібрались їхати - гвинт. Перекрили - пів -дороги Їх став обїжджати бус і забуксував . Пару пацанів - емчеесників стали той бус попихати .десь хвилин 5 - пхали - пхали , а він ніфіга не пхаєтьсяЯк вони вже добряче змучились в бусі відкрились дверіНу і щеі щеАле пхали пустий бус все рівно емчеесники* * *

Від Гени додаток: і ще лінк в тему http://tak-gena.livejournal.com/15552.html

і ще, з надибаного в коментах до оригінального посту http://andriyko.livejournal.com/215333.html
sun

"Замах на убивство Галини Гереги!" (відео)

Originally posted by bilozerska at "Замах на убивство Галини Гереги!" (відео)
Вчора, 21 вересня, біля однієї з київських шкіл стався скандал. Виконуюча обов’язки мера столиці Галина Герега вирішила трохи попіаритись і влаштувала закриті батьківські збори, куди не допустили журналістів. Коли молода дівчина Онися Гарай, свободівська журналістка, спробувала задати чиновниці незручне питання, на дівчину брутально напали охоронці Гереги. Пізніше і охоронці, і сама Герега пояснювали, що дівчина нібито збиралася вчинити на неї замах, ще й спробувала зарізати і пограбувати охоронця. Як неважко здогадатися, все це спростовується доступним в Інтернеті відеозаписом події.

«Це безпрецедентно брутальні методи ведення кампанії -Галину Герегу журналісти «застукали» на використанні адмінресурсу, а вона, замість того, щоби визнати свою провину, нацькувала на представників ЗМІ «братків», - прокоментував ситуацію голова Київської міської організації ВО «Свобода», єдиний кандидат від опозиції у виборчому окрузі №215 Андрій Іллєнко.

Очевидець і учасник події, Євген Карась, не без гумору описав все, що відбувалося того вечора. Нижче - його стаття.


Ніщо не передвіщало різанини та убивства мера Києва в стінах школи в тихий осінній вечір.

Collapse )

Але вже за 15 хвилин, близько 18:45 зателефонувала журналістка Онися:
- Допоможи!!! На нас напали!!!
- Хто???
- Охорона Гереги, їх тут багато!!!
- А за що??? Ви у школі?
- Ні, ми були біля виходу! Батьки виходили зі зборів і віддали нам диктофон. Потім вийшла Герега!
- І вас відразу виштовхали?
- Я пішла питати Герегу, а тоді нас виштовхали! І виривали камеру, хотіли стерти запис! Ми не дали і вони почали штовхатися! Ми побігли звідти!
- Де ви зараз?
- В дворику! Ще прибіг "Беркут"!
- Вас там били?
- Охоронець намагався ударити, але я присіла. І прибігли "Беркутівці"!
- То вас вже не б'ють??
- Нас тримають! Кажуть, що ми хотіли пограбувати охоронця Гереги. Ми стоїмо і чекаємо слідчо-оперативну групу. Нас не випускають.

Євген зателефонував керівнику районного штабу ВО "Свобода" і вони разом прийшли на місце затримання журналістів. Це було за півкілометру від школи. Саме стільки змогла утікати дівчина журналістка від грубих охоронців. На той момент на місці перебувало лише двоє представників охорони Галини Гереги. Один, кремезний 40-річний чоловік, запевняв міліцію, що молода дівчина намагалася його зарізати і пограбувати. Інший охоронець дуже знітився появи нової відеокамери і запевнив, що просто тут гуляє. І швидко утік.

Абсурдності звинуваченню додавало те, що на крики Онисі і оператора "Допоможіть!!!", що лунали на весь квартал, збіглося багато людей. Але коли свідки почали руйнувати фантастичну заяву охоронця про пограбування, то він вийшов з положення специфічно. Охоронець Гереги заявив:"Ось бачите! Вони всі разом! Це банда!"

На разі пані Герега прокоментувала те, що сталося газеті "Комсомольская правда":

- После окончания родительских собраний, куда меня пригласил педагогический коллектив заведения, я направлялась к машине. Вдруг я увидела как ко мне бежит девушка. Она выкрикивала что-то обидное. На площадке перед школой были дети и родители. Некоторые из них пытались ее остановить, на что она начала очень агрессивно реагировать, размахивать руками, прорывалась ко мне. Я поняла, что девушка имеет нехорошие намерения и вместе со своими помощниками быстрее уехала. В то же время мои помощники сообщили райотдел милиции об этом инциденте. Как мне стало потом известно, девушку задержали, у нее обнаружили нож, и удостоверение журналиста от" Свободы".

Як виглядав "напад". Що "обидного" сказала журналіст. А також подивитися на те як "дети и родители" зупиняли дівчину на цьому відео:Кандидата Герегу охороняє цілий взвод. Але вони так і не навчилися нормально видаляти відео. Після перегляду даного ролика якось геть незручно згадувати коментар Галини Гереги.

Коли тендітна дівчина журналіст намагається задати запитання державному службовцеві, а у відповідь отримує звинувачення у спробі убивства... Що очікує наше суспільство та журналістику прийняття закону про наклеп?

Євген Карась,
член ВО "Свобода", громадський активіст, журналіст.
sun

А тим часом, поки кипіли мовні пристрасті (новий Голодомор не за горами)

Дуже цікавий матеріал:

"І ось на цьому моменті всі мої сумніви розвіялись вмить. Вчора зовсім випадково натрапив на новину, яка б у «мирний час» в першу чергу б потрапила на Прометей. Але цього разу вона просто загубилась у вирі «бойових дій» на Європейській. Та й зазвичай важливі новини дублюють десятки видань, тому пропустити щось дуже складно. А тут – лише кілька непомітних згадок. Які я побачив аж через добу. Що за новина?

Поки народ розжовував харчі про мови, ТОГО Ж ДНЯ, під час масової істерії, Уряд вирішив підтримати експансію китайської продукції на сільськогосподарський ринок України, домовившись з Експортно-імпортним банком Китаю про залучення до $ 3 млрд для фінансування сільськогосподарських проектів в Україні з оновлення та закупівлі сільгосптехніки і продукції китайського виробництва.

Тривіально? А тепер перечитайте ще раз. Ви усвідомлюєте, що означає запустити Китай на наші землі? Чи вам розповідати, як половина Сибіру вже продана разом з жителями? Так, продана, не вірте географічним картам. Віднині КНР претендує на звання найбільшої за площею країни. І якийсь там закончик про якісь там регіональні мови – це ніщо, в порівнянні з тією прірвою, куди штовхають село. Земля – єдине, що лишилось хоча б формально у руках народу. Більш нічого немає. Промисловість розвалена, розпродана тотально. Стратегічні об’єкти (Обленерго, Укртелеком і т.д.) у приватних руках з іноземним капіталом. Всі більш-менш мальовничі ліси, береги річок, бази відпочинку – все це давно за високими парканами. Лишилась земля. Її теж забирають. І, знаєте, шановні кияни, нам тут, в глибинці відверто «похєр», якою мовою чиновник напише один з тисяч керівних документів, коли не знаєш, чи доживеш ти до наступного року.

Мало? Йдемо далі. Вчора, поки чемпіон світу за версією WBC протирав оченьки від газу, Верховна Рада Україна ухвалила в другому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель. Теж тривіально. Але давайте розбирати суть закону. Я не буду цитувати офіціоз, можете самі за посиланням прочитати. Я буду вказувати наслідки закону:

- дозволяє державним, казенним, господарським товариствам з держчасткою понад 50% здійснювати держзакупівлі без тендерів. Підкреслюю, БЕЗ ТЕНДЕРІВ. Тобто закупівлі, які нічим і ніким не контролюються. Уявляєте, що це буде? Якщо навіть зараз, в умовах тендерної конкуренції, часто-густо за фантастичні гроші провадяться закупівлі у потрібних людей, тобто з кишені в кишеню фактично. Тільки одна кишеня казенна, а інша власна.

- виводить з-під дії тендерного закону держзакупівлі продуктів харчування. Несуттєво наче, але пригадуючи малину за 500 гривень/кг та апетити можновладців, можна теж замислитись. Тим більше, давайте враховувати, яке неоране поле відкривається для маніпуляцій на місцях – школи, ДНЗ теж чимось харчувати треба. І якщо зараз, при достатньому фінансуванні, діти в дитсадках фактично цілий день голодні, бо ці порції розраховані хтозна на кого, то що буде далі? Сюди ж додаємо придбання, оренду землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівель, іншого нерухомого майна.

Ось тут варто навести слова депутата Лесі Горобець: «Ідеться про легалізацію безконтрольного розкрадання 250 мільярдів гривень державних коштів, які не фіксуватимуться навіть у “Віснику державних закупівель”… В разі набуття проектом сили закону ніхто і ніколи вже не знатиме ні про угоди, ні про їх обсяги, ні про кінцевих отримувачів наших з вами грошей».

А я нагадаю, що минулого року Вісник державних закупівель опублікував матеріалів на 370 мільярдів гривень. Цього року (точніше за шість місяців) на 307. Оцінюйте масштаби. А таки складно буде про мову на голодний шлунок думати, га?

Отже, підіб’ємо підсумки. За два дні справжнім бліцкригом Україну роздерибанили вщент і остаточно. Шановні співвітчизники, з числа тих, хто ще має здатність думати, за два дні у вас забрали все, чим можна ще поживитися: дозволили неконтрольовано використовувати Держбюджет і розпочали процес роздачі земель заморським «фруктам».


Віднині всім вам у рядку громадянство можна ставити штамп «БОМЖ». У вас нічого немає. Ви нікому не потрібні.

Мова? А що мова? Мова наша пережила царську владу, більшовиків, переживе і цю купку господарів життя. А ось чи переживемо ми?

P.S. Я жодним чином не ставив за мету критикувати тих, хто зараз фізично захищає рідну мову на вулицях різних міст нашої країни. Я лише закликаю мислити всеосяжно та сотню разів думати перед тим, як своїми горлянками чи кулаками здобувати рейтинги політикам. Вибори, вибори… А ви що думали?

ІА Прометей"


Джерело http://ia-prometei.org.ua/?p=30829


Ну і пару слів від Гєни на останок. До прихильників "другої державної":

Ну что? Теперь довольны новым законом о языках? Это вам подачка от ПР в обмен за то, что они у ВАС отобрали. Это, в том числе, и у ВАС отобрали 250 миллиардов гривен, эти деньги, это также и ВАШИ пенсии и пособия, это государство Украина, и эти деньги принадлежали также и ВАМ, ВАШИМ детям и внукам, но У ВАС И У НИХ все это отбирают и вместо этого ПОЛУЧИТЕ ПОДАЧКУ "региональные языки". Теперь радуйтесь и веселитесь, продолжайте голосовать за ПР и вскоре "прокращення" русскоязычным наступит еще больше - ваши внуки будут защишать русский язык проходя воинскую службу в Чечне и подобных горячих точках.